0 PLN

Informacje o sklepie

Data publikacji:

Mam na imię Marek i po prostu kocham rowery!

Wychowałem się w górach i tam - na długo przed powstaniem Piwnicy Rowerowej - pokochałem rowery i dzikie leśne ścieżki. Piwnica powstała z pasji i tą pasją uwielbiam się dzielić z każdym, kto chce spróbować!

Przetestowałem dziesiątki rowerów, naprawiłam setki amortyzatorów, znam się na rowerach i osprzęcie, więc możesz z tego korzystać. Szukam tylko dobrego towaru i wiem, że kasa też ma znaczenie, więc staram się tak to wszystko organizować, żeby każdemu się opłacało. W końcu dzięki zadowolonym klientom, ja też mogę spełniać swoje marzenia i tak to się kręci.

Jeśli szukasz dobrego roweru, zastanawiasz się jaki rower kupić, jaki rozmiar roweru albo jaki osprzęt kupić, to chętnie doradzę.

A kiedy nie składam unikatowych maszyn, nie pakuję damperków i nie rozprawiam z Wami przez telefon o nowych Santach i Fokusach, to lubię posłuchać ostrego rocka… I jeżdżę!

Aktualnie często można mnie spotkać w bike parkach w Bielsku, Szczyrku czy Zawoi, ale nadal najchętniej uciekam w Beskid Żywiecki i śmigam od Baraniej do Rysianki.