0 PLN

Rower Enduro BIXS Sauvage 340 Rozmiar L 26" Fox 150mm SLX/XT 3x10

Kod towaru: BIXS
Przeglądasz ofertę archiwalną

Cechy towaru

 • Kod towaru
  BIXS
 • Identyfikator
  2032
 • Wysokość
  0 cm
 • Długość
  0 cm
 • Szerokość
  0 cm

Opis towaru

Rower używany. W 100% sprawny. Sprowadzony ze szwajcarii. od roku używany przez własciciela sklepu piwnicarowerowa.

Po serwisie. Gwarancja 2 lata. Amortyzatory przeserwisowany w idealnym stanie. Cały rower nie wymaga wkladu finansowego. Wszystko chodzi jak ma chodzić.

Rozamir L - ja mam 188 wzrostu i jest dla mnie idealny. Cały czas w użytkowaniu. Można oglądać w Krakowie. W Milówce po wcześniejszym kontakcie.

 

amory foxa - przód 150 tył 140mm skoku. Blokada dampera przerobiona w taki sposób że blokuje na beton. Nie ma efektu bujania wogole.

 

hamulce shimano te proste, jednak klocki i tarcze zmieniaja je w SLX. Moim zdaniem najlepsz propozycja pomiedzy ceną a jakością. (żylety)

 

osprzet Slx. reszta tak jak na szczegółowych zdjeciach :)

Polecam bardzo rowerek. Jest to jedno z lepszych zawieszeń na jakich jeździłem. Dlaczego sprzedaje? Zmieniam rower raz na rok. testuje wszsytkie zaweiszenia. Juz mam kupiony nowy rower do testów. (focus Sam ltd) jak tego sprzedam to zaczynam jeździć na tamtym.

 

Zawieszenei w tym bixie smiało można wykorzystać do enduro, pomimo wygladu bardziej do XC. Rower daje rade. bardzo miło mnie zaskoczył. można go porównać do specialized stumpjumer/enduro taki mix.

Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Idź do porównywarki