0 PLN

Aktualności

Prezent dla rowerzysty

Prezent dla rowerzysty

Co prawda mamy jeszcze listopad, ale niektórzy już pewnie zaczynają się rozglądać za prezentami na Mikołaja albo pod choinkę. Jeśli ma to być fajny prezent, to tym bardziej warto się zastanowić. Jeśli ma to być prezent dla rowerzysty, to trzeba się zastanowić nawet dwa razy! 

Jaki prezent dla rowerzysty kupić? 

 

Łatwiej powiedzieć chyba, czego lepiej nie kupować :) Jeśli nie za bardzo znasz się na osprzęcie, to nie radzę kupować bez konsultacji żadnych części do roweru :) Po pierwsze ciężko tu trafić w odpowiednią rzecz, po drugie tanie to to nie jest (zazwyczaj), a po trzecie - znam sporo takich osób, które czerpią taką sama przyjemność z jazdy jak i doposażenia swojego roweru. Więc nie ma co uszczęśliwiać na siłę - lepiej po prostu podrzucić takiemu linka do naszego sklepu :)

 

Co na prezent dla rowerzysty?

Co można kupić w prezencie fanowi jazdy na rowerze? Gadżety!

 

Nasz sklep specjalizuje się w rowerach enduro i zawieszeniu do tych rowerów, ale mamy też sporo wybór fajnych akcesoriów, dzięki którym jazda na rowerze staje się po prostu bardziej przyjemna.

Zaczynając od podstaw - rzecz, bez której trudno o udaną wyprawę rowerową zwłaszcza latem, to bidon. Na rynku jest całe mnóstwo różnych rozwiązań. My proponujemy bidony Fidlocka, których nie musisz chować do żadnego koszyczka, tylko zapinasz je na magnes do ramy - super wygodne rozwiązanie. Jest kilka opcji do wyboru zarówno jeśli chodzi o wielkość bidonu jak i jego kolor. Bidon to jest podstawa, więc jest duża szansa, że będzie to prezent trafiony.
 

Druga rzecz, którą warto dokupić do roweru, to uchwyt na telefon. Tu warto wiedzieć, na jaki dokładnie telefon jest dane etui. 
 

Nieco droższą propozycją na prezent dla rowerzysty może być fajny kask. Oczywiście jeśli osoba, dla której szukasz prezentu jeździ dużo, to na pewno ma już kask. Ale jeśli na przykład do tej pory jeździł lub jeździła raczej po ścieżkach rowerowych, a teraz zaczyna wyjeżdżać do bike parków - to może warto wypróbować full face? No i odwrotnie, jeśli twój chłop jeździ ostre DH, ale chcesz go czasem wyciągnąć na Velo Dunajec, to przecież nie będzie tam pedałował w zabudowanej szczęce. O kasku zawsze warto pomyśleć. Tu możesz sprawdzić nasze kaski Fox i kaski 7idp.
 

Kolejną propozycją są akcesoria około rowerowe, np. pompka do roweru albo chemia do mycia rowerów. Fajnym, niedrogim, a zarazem praktycznym prezentem może się też okazać błotnik zwłaszcza taki z ciekawym akcentem kolorystycznym.
 

Mam nadzieję, że te moje (mam nadzieje, że praktyczne) wskazówki pomogą w poszukiwaniach najfajniejszych prezentów pod choinkę. Do miłego!