0 PLN

Aktualności

Upgrade rowerów Santa Cruz

Upgrade rowerów Santa Cruz


Wszystkim klientom, którzy kupią u nas rower Santa Cruz z rocznika 2021 oferujemy możliwość modyfikacji amortyzatorów w atrakcyjnych cenach. 
Jeśli nie do końca satysfakcjonuje cię amortyzator w twoim nowym rowerze Santa Cruz, możemy go zmienić!

Opcje są dwie:


po pierwsze możemy wymienić cały amortyzator na przykład na nowego FOX Factory 36 - wówczas dopłata będzie wynosić od 2000 zł, za FOX Factory 38 - dopłata od 2500 zł, a jeśli wolisz uzbroić rower w nowy ZEB Ultimate 38 - dopłata od 1500 zł. Cena zależy od modelu roweru i od tego jaki amortyzator był w nim pierwotnie. Bo ten pierwotny sprzęt zostawiamy u nas w rozliczeniu.


Istnieje też TAŃSZA opcja, jaką jest modyfikacja amortyzatora poprzez zmianę tłumika, tym sposobem możemy podnieść Foxa Performance do Fox Porformance Elite Grip 2 już za 1200 zł, natomiast Rock Shoxa RC lub Select+  do Ultimate RC2 2.1 już za 1000 zł.

Oczywiście możemy też podmienić damper! Rock Shox Ultimate Coil ze sprężyną od 1900 zł, a Fox DHX2 ze sprężyną od 2700 zł.


Ceny obejmują zarówno towar jak i jego montaż. Na życzenie klienta możemy podmienić też inne komponenty roweru. Jeśli więc masz jakieś marzenie związane z twoją nowiutką Santą, zadzwoń lub napisz do nas!